Kvalita za méně peněz

GINKGO GLOBAL

S extraktem Ginkgo biloba a dalšími biologicky aktivními látkami, zejména extraktem zeleného čaje a cholinem.

GINKGO GLOBAL je přípravek založený na kombinaci vysoce biologicky aktivních látek. Jedná se zejména o extrakt z Jinanu dvojlaločného (Ginkgo biloba), který je v tradiční čínské medicíně ceněn již po staletí jako přípravek zpomalující stárnutí mozku a zlepšující jeho zásobení krví a kyslíkem. Extrakt tohoto 200 milionů let starého stromu se osvědčil i při léčbě senility a Alzheimerovy nemoci. Další v přípravku použité látky působí s tímto extraktem synergicky a tím umocňují jeho pozitivní vlastnosti.

Obsah balení: 90 tablet. Dávkování – 1 tableta denně.

 

Ginkgo biloba

blahodárných účinků výtažku z jeho listů využívá tradiční čínská medicína již pět tisíc let. V posledních letech se preparáty s obsahem účinných látek z listů tohoto stromu objevují i na našem trhu v nejrůznějších formách a Ginkgo biloba se řadí k nejpopulárnějším rostlinným produktům. V lis tech je obsaženo zejména velké množství flavonoidů, terpenů, organických kyselin a dalších látek, jejichž strukturu nedokáže přesně určit ani moderní věda. Látky obsažené v jeho listech především rozšiřují cévy a tím umožňují zlepšení průtoku krve i těmi nejjemnějšími žilkami v našem těle. Díky tomu se zlepšuje zásobování všech částí těla kyslíkem a živinami – zejména glukózou, jež krev po organismu transportuje.

V mozkové tkáni dochází ke zlepšení využití kyslíku paměťovými buňkami, čehož výsledkem je zvýšení koncentrace a celkové mentální svěžesti: studenti si lépe pamatují učivo, manažeři zvládají více činností a jsou konkurenceschopnější, u starších lidí ustupuje zapomnětlivost, stavy zmatenosti a deprese. Efekt Ginkgo biloba v mozku je obdobný efektu kofeinu z kávy, s jedním velkým rozdílem – Ginkgo je díky svým antioxidačním vlastnostem schopno zachytávat odpadní zplodiny buněk (tzv. “volné radikály”), které způsobují jejich předčasné opotřebení a stárnutí. Účinek je tedy podstatně delší, trvalejší, ale na rozdíl od kofeinu chybí následné stavy vyčerpání.

Zlepšení průtoku krve organismem se ale neprojevuje pouze v mozku, ale i takzvaných “okrajových” částech organismu: zlepšením zásobení krví v partii vnitřního ucha dochází k odstranění nepříjemného hučení v uších. Zlepšuje se rovněž prokrvení oční sítnice u diabetiků a oddaluje se tak vznik a zhoršení chorob oka souvisejících s cukrovkou, které mohou vést až ke ztrátám zraku. Dalším neocenitelným vy užitím je rekonvalescence u osob po mozkové mrtvici, kde Ginkgo umožňuje rychlejší zotavení a ústup postižení.

V neposlední řadě se jeho účinku využívá ke zlepšení prokrvení končetin a potlačení syndromu “studených rukou a nohou” a stejně tak i u lidí, kteří trpí bolestmi nohou při chůzi. Úspěšně se využívá při léčbě závratí, dále k léčbě špatně se hojících kožních defektů… Zjednodušeně řečeno, Ginkgo biloba je na místě všude tam, kde zpomalený či zhoršený průtok krve způsobuje zhoršení funkce orgánů.

Z výše uvedeného vyplývá, že v přírodě lze nalézt lék na řadu lidských neduhů. Říká se, že člověk by neměl bohatství přírody zneužívat, jen užívat k obecnému či vlastnímu prospěchu. Proč tedy nevyužít její pomoci a být duševně fit v každém (i pozdním) věku? Stačí mít jen otevřené oči a pozorně naslouchat našim předkům. Najdeme tak mnohdy „zázraky“…

 

PROKLOUB SPECIAL

S chondroitinem, glukosaminem a dalšími biologicky aktivními látkami.

PROKLOUB SPECIAL jsou tablety určené pro zásobování organizmu nezbytnými stavebními prvky pojivové tkáně, která tvoří šlachy, vazy a chrupavky pohybového ústrojí člověka. Jedná se zejména o chrupavkotvorné látky (chondroitin a glukosamin), hořčík, vápník, křemík a bór. Tyto látky mají příznivý vliv nejen na zabránění degenerace, ale zejména na regeneraci pohybového ústrojí. Pomáhají udržet v chrupavkách tekutinu a pomáhají výstavbě a regeneraci chrupavčité tkáně. To je velice významné zvláště u velkých kloubů. Anorganické prvky jsou vázány v tzv. biologické vazbě, která umožňuje jejich vysokou využitelnost. Využití synergických účinků použitých surovin je unikátní vlastností tohoto doplňku stravy.

Obsah balení: 120 tablet. Dávkování – 2 tablety denně.

 

VITA + C ovocný ráj – šuměnka

VITA + C – to je skvělá chuť vitaminu C.

Vitamin C je nejdůležitější vitamin pro celý organizmus.
Vitamin C zvyšuje práceschopnost a snižuje pocit únavy.
Vitamin C pomáhá posilovat vlásečnice a buněčné stěny.
Vitamin C má prokázané antioxidační vlastnosti.
Vitamin C pomáhá při respiračních onemocněních a snižuje následky prochlazení.
Vitamin C urychluje hojení ran.
VITA + C se doporučuje dětem, těhotným ženám, sportovcům, ale také kuřákům.

Skvělá chuť pro vaše zdraví.

Obsah balení: 120 tablet, každá tableta obsahuje 100 mg vitamínu C

 

 

VITAVLÁKNINA 250

Směs rozpustných a nerozpustných vláknin s aktivní mikroflórou, doplněná o selen a chrom.

VITAVLÁKNINA 250 je směs rozpustných a nerozpustných vláknin obohacená o aktivní mikroflóru a další biologicky aktivní látky. Zvolená unikátní kombinace zajišťuje rychlý rozvoj prospěšné mikroflóry v zažívacím traktu. Ta chrání svými metabolity nejen střevní sliznici, ale současně potlačuje nežádoucí střevní mikroflóru a zlepšuje využití živin. Vláknina s pozitivní mikroflórou také napomáhá ochraně trávicího traktu před karcinogenními látkami.

Obsah balení: 250 tablet.

Dávkování – 4 tablety denně

 

 

VITAVLÁKNINA 250 x 2

Směs rozpustných a nerozpustných vláknin s aktivní mikroflórou, doplněná o selen a chrom. Doplněk stravy v tabletách.

VITAVLÁKNINA 250 x 2 je směs rozpustných a nerozpustných vláknin obohacená o aktivní mikroflóru a další biologicky aktivní látky. Zvolená unikátní kombinace zajišťuje rychlý rozvoj prospěšné mikroflóry v zažívacím traktu. Ta chrání svými metabolity nejen střevní sliznici, ale současně potlačuje nežádoucí střevní mikroflóru a zlepšuje využití živin. Vláknina s pozitivní mikroflórou také napomáhá ochraně trávicího traktu před škodlivými látkami.

Počet tablet v balení: 500 ks

 

 

VITA-C + JÓD

Doplněk stravy se sladidlem v tabletách. VITA–C + Jód – to je skvělá chuť vitaminu C s příchutí melounu a višně. Vitamin C je nejdůležitější vitamin pro celý organizmus.

  • Jód je nejdůležitějším prvkem pro správný vývoj dětí.
  • Jód je nepostradatelnou složkou hormonů štítné žlázy.
  • Jód je nepostradatelný při všech metabolických procesech v organizmu.
  • Jód je důležitý v průběhu těhotenství pro správný vývoj plodu.
  • Jód je rozhodujícím prvkem pro správný vývoj CNS.
  • Vitamin C a jód jsou nepostradatelné pro lidský organizmus, zejména pro děti.
  • VITA – C plus Jód se doporučuje pro celou populaci a zejména pro děti.

Počet tablet v balení: 130 ks