PRO AKTIVNÍ a SPORTOVCE

KAŽDÝ ČLOVĚK SE POTÍ……, ZTRÁCÍ VODU, SŮL a JONTY. !!    ČI-LI BY MĚL PÍT JONTOVÝ NÁPOJ.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 HYPO

— osvěžující iontový hypotonický nápoj. Zajišťuje vhodný zdroj tekutin při každé fyzické aktivitě či sportu. „Hypáč“ je určen k  náhradě vody a základních minerálních látek – iontů (sodík, draslík, hořčík, vápník, fosfor) obsažených v potu.   Člověk se potí, i když nic nedělá.😀. Součástí globálovského pitného režimu by teda měla být aspoň sklenička „hypáče“ denně.

PROSUN PLUS

 — komplexní výrobek s betakarotenem a dostatečným obsahem základních antioxidačních látek – vitamínu C, vitamínu E a organicky vázaného selenu.
Zjednodušeně řečeno je to výrobek na ochranu naší kůže proti sluníčku🌞 – udržuje zdravou a pružnou kůži, udržuje normální vidění, podporuje tvorbu kolagenu, podporuje přirozenou imunitu organizmu, ochraňuje bílkoviny a lipidy před oxidací.
Oba výrobky jsou tedy  „nutností“.

,…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

 

ACTIVE SPORT

– doplněk stravy se sladidlem v prášku

Active sport: mléčný nápoj se syrovátkovým izolátem, který poskytuje vyvážený komplex živin s obsahem prebiotik.

Syrovátkový izolát: syrovátkové zdroje nejvyšší biologickou hodnotu ze všech dostupných proteinů. Biologická hodnota u syrovátkové bílkoviny je 104 (v porovnání – sójová bílkovina 74 a pšeničná 54). Syrovátkové proteiny obsahují více aminokyselin s rozvětveným řetězcem než ostatní druhy proteinů. To je výhodné nejen pro stavbu svalové tkáně, ale mohou sloužit také jako energetický zdroj během cvičení. Syrovátkový izolát se vyznačuje nízkým podílem tuku a laktózy, má rychlou absorpci v těle a nezpůsobuje nadýmání a plynatost.
Colostrum: obsahuje důležité minerální látky, aminokyseliny, imunoglobuliny, růstové faktory a proteiny.
Jód: přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, k normální tvorbě hormonů štítné žlázy a k normální činnosti štítné žlázy.
Obsažené vitamíny přispívají:
Vitamin C spolu s vitaminem D k udržení normální funkce imunitního systému, spolu s vitaminem B12, B6 biotinem a niacinem k normální činnosti nervové soustavy a psychické činnosti. Dále přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kostí, chrupavek, dásní, kůže a zubů, zvyšuje vstřebávání železa. Kombinace vitaminu C a E je také důležitá při ochraně buněk před oxidativním stresem.
Vitamin B12 spolu s vitaminem B6 přispívá k normálnímu metabolismu homocysteinu. Spolu s vitaminem D se také podílí na procesu dělení buněk.

ILLA BCAA S NANOKRYSTALY

Doplněk stravy v prášku se sladidlem, vhodný pro sportovce, nebo při zvýšeném tělesném výkonu. Tento produkt je vyroben ze surovin nejvyšší kvality.

BCAA – aminokyseliny: L-leucin, L-isoleucin a L-valin
ILLA BCAA s nanokrystaly (BCAA 2:1:1) byl sestaven jako doplněk stravy nové generace.

Unikátní úprava s mikro a nano krystaly umožňuje výjimečné využití živin. Vyvážené složení ILLA BCAA s nanokrystaly zajišťuje jeho maximální využití při sportu, nebo při jiné náročné fyzické aktivitě. Při užití po tréninku urychlíte regeneraci organismu.

Doporučené dávkování: Rozdělte svoji denní dávku na tři. Jednu asi 20 minut před tréninkem, druhou během fyzické zátěže a třetí ihned po jejím skončení v závislosti na vaší tělesné hmotnosti a na potřebě vašeho organismu.