ZELENÉ „POTRAVINY“

—    MLADÝ JEČMEN + OBILNÉ KLÍČKY

 Složení: extrakt ječmene, rozpustná vláknina inulin, sójový lecitin, obilní oříšky, cholin, hydrolyzovaný kolagen, bramborový škrob,  tabletovací přísada stearan vápenatý a oxid křemičitý, organicky vázaný zinek, směs mikroorganizmů (Lactobacillus acidophilus,  Bifidobacterium bifidum), směs vitamínů (vitamín B6, vitamín B2, vitamín B12, kyselina listová)
 
—     VITACHLORELLA
 Je chlorella opravdu zázrak?
– Sladkovodním a mořským řasám, jejichž užívání se v poslední době těší velké oblibě, se často připisují téměř zázračné vlastnosti.
Chlorella je druh jednobuněčné sladkovodní řasy, která má svůj původ na Taiwanu a v Japonsku. Je bohatá na aminokyseliny, beta-karoten, draslík, fosfor, hořčík, železo, zinek a komplex vitamínů ze skupiny B.
Chlorella a její účinky
A je to právě sytě zelený pigment v kombinaci s dalšími blahodárnými složkami řasy, kdo působí téměř zázračně na lidské zdraví. Opravdu! Chlorella má vliv na:
normální činnost srdce a cév
normální činnost střev a jater
přirozenou obranyschopnost
pročištění
normální činnost střevního traktu, mikrobiální rovnováhu
imunitu, energii, vitalitu
VITACHLORELLA — firmy ŠAŠEK navíc obsahuje
Vitachlorella se sladkovodní řasou Chlorella, bifidoaktivátorem inulin, aktivní mikroflórou a dalšími látkami.
Složení: rozpustná vláknina z kořene čekanky inulin, sladkovodní řasa Chlorella, flavonoidový komplex z červených vinných hroznů, směs mikroorganismů (Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium bifidum), sorbitol, biologicky vázaný zinek, tabletovací přísada stearan hořečnatý, směs aminokyselin a peptidů Servisin
VÝŽIVOVÉ HODNOTY
Obsah potravních doplňků v 1 tabletě (0,3 g):
Chlorella – 60 mg
Flavonoidový komplex – 60 mg
Bifidoaktivátor inulin – 135 mg
Stopový prvek zinek – 1,5 mg, 15 % doporučené denní dávky
Aktivní mikroflóra – min. 30 milionů

         —    ALOE VERA

    Aloe vera Klubu Global 3000 obsahuje malé kousky gelovité dužiny pravé Aloe – Aloe Barbadensis Miller.

—   ILLA GREEN TEA POMERANČ
Složení: maltodextrin, kyselina citrónová, aroma, kyselina askorbová, extrakt zeleného čaje, rozpustné vlákniny (nutrióza, blanoza,  xantan), sladidlo sukralóza, barviva (betakaroten, červená řepa), jablečná šťáva, sůl, extrakt šípek, kyselina listová, jodid draselný, vitamín B12
Výrobek neobsahuje cukr, konzervační látky, ani syntetická barviva.