ŽÍLY, TEPNY, MOZEK

 

VITARUTIN

Cholesterolem ucpané tepny mohou přivodit infarkt i mrtvici. Pročistěte je.
Zdravé a čisté tepny jsou důležité. Dnešní uspěchaná doba ale spíše nahrává nezdravému životnímu stylu, ucpaným tepnám a vysokému krevnímu tlaku. Jaký je recept na pročištění tepen?
VitaRutin tablety s rostlinnými extrakty Ginkgo biloba, rutinem, inulinem a vitamínem C.
Tablety s vyváženým obsahem vitamínu C, rutinu a extraktu Ginkgo biloba. Již z tradiční čínské medicíny je známo, že právě tato kombinace vysoce účinných biologicky aktivních látek pomáhá posilovat oběhovou soustavu, zejména srdce a zpevňuje stěny kapilár. Významný je také vědecky podložený účinek extraktu Ginkgo biloba (jinanu dvojlaločného) na zlepšení mozkové činnosti.
Tablety VitaRutin je vhodné užívat i v období chřipkových epidemií.

 

OMEGA 3 + 7
Doplněk stravy v tabletách. Přípravek obsahuje extrakt zeleného čaje s flavonoidovým komplexem z červených vinných hroznů, vitamíny řady B a kyselinu listovou, pivovarské kvasnice a koncentrát Omega 3 mastných kyselin.

GINKGO GLOBAL

Ginkgo Global je přípravek založený na kombinaci vysoce biologicky aktivních látek. Jedná se zejména o extrakt z Jinanu dvojlaločného (Ginkgo biloba), který je v tradiční čínské medicíně ceněn již po staletí jako přípravek zpomalující stárnutí mozku a zlepšující jeho zásobení krví a kyslíkem. Extrakt tohoto 200 milionů let starého stromu se osvědčil i při léčbě senility a Alzheimerovy nemoci.

Další v přípravku použité látky působí s tímto extraktem synergicky a tím umocňují jeho pozitivní vlastnosti.