PROKLOUB – na klouby nejlepší v Evropě

Co_je_lepší_pro_Vaše_klouby-porovnání_některých_výrobků_na_klouby

Hodně z VÁS, nebo Vašich známých, sami kupujete nějaký preparát na klouby. Buď Vás již klouby bolí, nebo jako prevenci.
Což je jenom dobře. Uvědomme si, že v těle je velké množství kloubů, aniž o nich víme. — Každá kost má svůj kloub —
( i v každém prstu u ruky jsou „jen“ tři klouby) — a mazivo, želatína, výživa — kloubů se musí stále doplňovat.
(kolo také mažete ,,olejujete, aby jelo.! )
Reklamy se předhánějí, aby Vám „vnutili“ ten či onen přípravek. Ať fungující či vůbec (nebudu jmenovat, abych „neurážel“).
Já VÁM nic nevnucuji, já Vám nabízím k porovnání, přípravek, o kterém se nemluví a mnozí o něm nevíte!!
A navíc – může to být hezký dárek.!
V příloze tohoto článku je porovnání některých preparátů na klouby. Který přípravek zvolíte, je jen na VÁS. (cenu, používání….a jiné — PROKLOUBu nutno vysvětlit)
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

CHCETE KOUPIT ProKloub a nevíte jaký je nejvhodnější?
Na toto se mě ptá hodně lidí, tak to ve stručnosti vysvětlím.
Nejslabší varianta je PROKLOUB SPECIÁL v tabletách – pro mladší lidi jako prevence a nebo jsem jej dával psovi.
PROKLOUB MAST – je mast s chondroitinem, glukosaminem a kyselinou hyaluronovou – maže se na klouby pod kůží, třeba koleno, loket, kotník a pod. Navlhčenými prsty nanesete malé množství masti, která se rychle vstřebá, pokud zůstane na kůži trochu nevstřebané masti, tak opět navlhčete prsty a znovu rozetřete. Účinkuje velice rychle, ale pouze na zmíněné klouby. Pokud bolí rameno, tak tady nepomůže.
PROKLOUB (ovoce a nebo višeň) – pomáhá na všechny klouby v těle. Pokud budete užívat 1 lžičku ráno (dopoledne) a jednu lžičku večer a budete dodržovat pitný režim (!), tak zhruba po 3 týdnech zjistíte, že to funguje. Mám s ním bohaté zkušenosti a hodně spokojených zákazníků. Patří k nejprodávanějším výrobkům G3000. Já mám radši variantu višeň, která mě víc chutná a jelikož jde o větší balení, tak i zákazníkovi déle vydrží.
PROKLOUB MAXI – je vylepšená varianta PROKLOUBu. Má sice méně kolagenu, ale je obohacen o kyselinu hyaluronovou a MSM, což je protizánětlivá látka. PROKLOUB MAXI doporučuji hlavně lidem, kteří mají velké problémy s klouby a také bolesti. Někteří uživatelé sdělují zkušenosti už po týdnu užívání! Opět doporučím dodržovat pitný režim!!!
Pokud bolí rameno a nebo záda, tak k pití PROKLOUBU doporučím ještě mast FLORINEA 3000 a nebo FLORIEN ice gel.
………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Hydrolyzovaný kolagen versus artróza artróza je skupina většinou vleklých onemocnění, která postihují nejen velké klouby, ale i drobné klouby rukou a nohou. U zdravého kloubu jsou styčné plochy pokryty kloubní chrupavkou a mezibuněčnou tkání. Kloubní chrupavku pak pokrývá tenká chondrosynoviální membrána. Při stlačení kloubu se membránou do kloubní štěrbiny uvolňuje tekutina. Po uvolnění se kapalina obohacená výživnými látkami vrací zpět, a tak vyživuje buňky chrupavky. Vlivem opotřebení nebo poškození začnou tyto buňky vytvářet látky pro činnost a obnovu chrupavky nevhodné. Poškozené chondrocyty tak omezí tvorbu kolagenu. Výsledkem tohoto poškození je zánět kloubu. Tady pak vzniká koloběh, kdy enzymy, které organizmus vytvoří k eliminaci zánětu, se dostávají do zdravých částí kloubu a vyvolávají odbourání jeho zdravých částí. Pokud se tento proces nepodaří zastavit, může dojít nejen k odbourání chrupavky, ale i k postižení kosti, která se může vlivem tohoto chronického procesu rozpadnout a tak dojde k její deformaci. Tomuto lze samozřejmě předejít a dokonce je možné chrupavku i reparovat. K tomu se používá hydrolyzovaný kolagen, který se výborně osvědčil jako zdroj stavebních látek pro kloubní chrupavku. Proces rozpadu lze tímto způsobem nejen zbrzdit a zastavit, ale i zcela zvrátit. Důležité je ještě vědět, že ne všechny typy kolagenu, respektive želatinového hydrolyzátu jsou pro reparaci chrupavek kloubů vhodné. Záleží nejen na jejich zdroji, ale i na velikosti štěpů, způsobu sušení a pod.


JIŘÍ ŠAŠEK