Komu se zelení …

CHLORELLA

Chlorella pyrenoidosa je jednobuněčná zelená řasa a zároveň plnohodnotná potravina vhodná k dlouhodobému užívání. Je bohatá především na chlorofyl a růstový faktor CGF, dále pak na vitaminy, minerály, aminokyseliny a nukleové kyseliny. Užívání Chlorelly stimuluje imunitní systém, pomáhá regenerovat tkáně, celkově zbavuje tělo toxických látek, napomáhá hojení a celkovému ozdravení organismu. Chlorella pomáhá při léčbě i prevenci rakoviny, účinně čistí střeva, uplatňuje se při léčbě alergie, kožních, srdečních, revmatických a zažívacích potíží a působí proti virovým infekcím. Je vhodným doplňkem stravy pro vegetariány a všechny, kteří se chtějí zbavit špatných stravovacích návyků.

Obsah balení: 100 gramů (400 tablet)

 

 

VITA CHLORELLA

se sladkovodní řasou Chlorella, bifidoaktivátorem inulín, aktivní mikroflórou a dalšími biologicky aktivními látkami.

VITA CHLORELLA jsou tablety obsahující vynikající kombinaci šetrně sušených sladkovodních řas rodu Chlorella a bifi- doaktivátor inulín, který působí spolu s chlorellou synergicky v zažívacím traktu. Tomu dále napomáhá zejména kombinace aktivních bakterií mléčného kvašení L. acidophilus, B. bifidum. Pro své vysoké užitné vlastnosti, zejména obsah specifického „Chlorella růstového faktoru“ (CHRF) a faktoru protianemického je tento přípravek vhodný jako doplněk stravy pro širokou populaci.

Přípravek je dále doplněn o flavonoidy z vinných hroznů, vysoce využitelný zinek a zejména o aminokyselinový koncentrát Servisin. Ten pomáhá optimalizaci buněčné syntézy.

Balení: 250 tablet. Dávkování: max. 5 tablet denně.

 

Chlorella pyrenoidosa

tato řasa je zajímavá nejen obsahem svých živin, ale zejména svými účinky na zlepšení mikrofl óry zažívacího traktu. Z tohoto (významného) zlepšení mikroflóry (jedná se nejen o zvýšení počtu mikroorganizmů, ale zejména o selektivní podporu pozitivní mikroflóry) pak vychází i další známé účinky této řasy. Naše společnost zvyšuje ve svém výrobku účinnost Chlorelly pyrenoidosy použitím tzv. bifidoaktivátoru inulín. Jedná se o rozpustnou vlákninu, která významně podporuje růst pozitivní střevní mikroflóry, zejména (jak je zřejmé z textu) bifidobakterií. Ty mají velice významný vliv na stravitelnost živin z potravy (i z potravních doplňků), na ochranu střev před karcinogenními látkami a současně podporují vylučování a odvod cholesterolu ze zažívacího traktu a krve. Samotný inulín pak také přispívá k snížení cholesterolu v krevní plasmě. Z pozitivních účinků bakterií mléčného kvašení v zažívacím traktu (mezi ně patří i Bifidobacterium bifidum) vychází i podpora imunitního systému organizmu. Tato podpora je již při pravidelné konzumaci řasy velice dobře statisticky prokazatelná.

 

ZELENÝ JEČMEN + OBILNÍ KLÍČKY

S rozpustnou vlákninou, obilními klíčky, sojovým lecitinem, zinkem a vitaminovou směsí. Doplněk stravy v tabletách.

Zelený ječmen a obilní klíčky jsou jedním z nejkoncentrovanějších přírodních zdrojů mnoha biologicky aktivních látek. Jedná se zejména o enzymy, vitaminy, minerální látky, stopové prvky, antioxidanty, aminokyseliny a proteiny. Zelený ječmen je mladá ječmenná tráva která, která navíc obsahuje zelené barvivo chlorofyl, který má vliv na stimulaci růstu tkání a tvorbu červených krvinek. Obilní klíčky jsou nejcennější částí zrna a obsahují plnohodnotné rostlinné bílkoviny pro stavbu buněk a tkání. Jsou bohaté na vitamin E a na nenasycené mastné kyseliny, které snižují hladinu cholesterolu v krvi. Obilní klíčky jsou nejbohatším zdrojem tříslovin – celulóz upravujících funkci zažívacího traktu.

Zelený ječmen a obilní klíčky obsahují celé spektrum vitaminů, zejména vitaminy skupiny B. Ty jsou nepostradatelné pro zdraví srdce, nervů, pokožky, krve a mozku. Dále obsahují pro organizmus dobře přístupné spektrum minerálních látek a stopových prvků (vápník, draslík, hořčík, křemík, železo, chrom a další). Do výrobku je přidáván stopový prvek zinek. Přítomnost zinku v organizmu je nezbytnou podmínkou pro správné fungování řady enzymatických systémů. Přítomnost zinku v potravě je důležitá nejen v době růstu organizmu, kde jeho nedostatek vede k opožďování tělesného i duševního dospívání, ale i v dospělosti. Přidané vitaminy vitamin B6, vitamin B2, vitamin B12 a kyselina listová umožňují obnovu poškozených enzymů, podporují metabolizaci homocysteinu a výrazně podporují vlastní imunitu organizmu.

Při pravidelné konzumaci složky tohoto výrobku upravují trávení a posilují obranyschopnost organizmu.

Obsah balení: 250 gramů – 500 tablet.

 

ILLA GREEN TEA

Instantní nápoj se zeleným čajem a ginkgem biloba. ILLA GREEN TEA je osvěžující nápoj se skvělou chutí. Výrobek obsahuje kromě biologicky vysoce ceněného extraktu zeleného čaje i pozoruhodný, stoletími prověřený extrakt ginkgo biloba a rozpustnou vlákninu. Zelený čaj – tato čistě přírodní látka prokazatelně snižuje výskyt srdečně-cévních komplikací a výrazně snižuje riziko náhlých příhod. V čaji přítomný kofein působí mírně stimulačně na organizmus.

Extrakt, nebo i odvar z listů stromu Ginkgo biloba, se v čínské medicíně používal nejméně již na začátku našeho letopočtu. Podstatou jeho léčivých účinků je především obsah flavonoidů, které působí jako silné antioxidanty. Tento přírodní extrakt zlepšuje krevní oběh a příznivě působí na centrální nervový systém.

Balení 30 ks sáčků á 5 g, 1 sáček je na 1 litr nápoje