Kvalitní pitný režim

 

ILLA DRINK

osvěžující nízkokalorický nápoj s vysokým obsahem vitamínu C a jódem, obsahuje další vitamíny, minerály a aminokyseliny. Dále obsahuje hydrolyzovaný kolagen. Výrobek neobsahuje cukr, syntetická barviva ani konzervační činidla. Nápoje řady ILLA drink jsou vynikající chuti a různých příchutí (citron, tropical, grep a višeň).

Balení: 210 g (30 litrů nápoje)

 

 

ILLA LIMO

přírodní nízkokalorický nápoj s jódem, jedenácti vitamíny, L-karnitinem a inulinem. Výrobek neobsahuje cukr, umělá barviva ani konzervační látky. Výrobky řady ILLA limo skvěle chutnají a jsou vyráběny v příchutích lesní směs a ovocný mix.

Balení: 220 g (45 litrů nápoje)

 

ILLA EXTRA (juice)

osvěžující nízkokalorický nápoj s vitamíny, minerály, aminokyselinami a želatinou. Tyto nápoje jsou výjimečné i tím, že obsahují ve zvýšené míře makroprvky vápník, hořčík a jód. Výrobek neobsahuje cukr, syntetická barviva ani konzervační činidla. Nápoje ILLA extra jsou vyráběny v příchutích pomeranč a jablko.

Balení: 450 g (18 litrů nápoje)

 

ILLA TEA

nízkokalorický nápoj v prášku s obsahem vitamínu C a jódu. Další složkou tohoto nápoje je přírodní ovocná šťáva. Nápoje ILLA tea na rozdíl od ostatních výrobků tohoto typu zejména neobsahují látky vzniklé fermentací černého čaje, plísně a jejich zplodiny metabolizmu – tzv. aflatoxiny. Dále neobsahují prach a další nespecifické látky, které se mohou u jiných výrobků tohoto typu vyskytovat.

Instantní nápoje řady ILLA tea obsahují extrakt černého čaje, který chuťově nahrazuje klasický čajový výluh. ILLA tea obsahuje jako přirozenou složku tein a pro podporu stimulačních účinků je zde přidáván i kofein. V neposlední řadě je přidáván jód (150 mikrogramů tj. 100 % doporučené denní dávky v 0,6 litru nápoje). Nápoje ILLA tea jsou vyráběny v příchutích citron, broskev a višeň. Výrobek neobsahuje cukr, syntetická barviva ani konzervační činidla.

Balení: 220 g (22 litrů nápoje)

 

ILLA FIZZ

je chutný, osvěžující nápoj, obohacený vitamínem C (+ dalšími vitamíny) a jódem. Nápoj současně obsahuje velmi důležitou složku zdravé výživy, rozpustnou vlákninu Inulin. Ten podporuje růst blahodárně působících bifidobakterií v trávicím traktu, zejména v tlustém střevě. Výše uvedenými složkami se ILLA Fizz řadí mezi nové, moderní nápoje jedenadvacátého století. Nápoje ILLA Fizz jsou vyráběny v příchuti citrus a divoká malina. Výrobek neobsahuje cukr, syntetická barviva ani konzervační činidla.

Balení: 225 g – 30 sáčků (45 litrů nápoje)

 

Inulin

jedná se o rozpustnou vlákninu, která významně podporuje růst pozitivní střevní mikroflóry, zejména bifidobakterií. Ty mají velice významný vliv na stravitelnost živin z potravy (i z potravních doplňků), na ochranu střev před karcinogenními látkami a současně podporují vylučování a odvod cholesterolu ze zažívacího traktu a krve. Samotný Inulín pak také přispívá k snížení cholesterolu v krevní plasmě. Z pozitivních účinků bakterií mléčného kvašení v zažívacím traktu (mezi ně patří i Bifidobacterium bifidum) vychází i podpora imunitního systému organizmu.

 

ILLA VEKTOR (nektar)

osvěžující instantní nízkokalorický dřeňový nápoj s obsahem vitamínů, aminokyselin, se sušenou ovocnou šťávou, koncentrátem aminokyselin a peptidů, a laktogenní mikroflórou. Dále obsahuje hydrolyzovaný kolagen – želatinu. ILLA Vektor (Nektar) je vyráběn v příchuti pomerančovo-jablečné. Výrobek neobsahuje cukr, syntetická barviva ani konzervační činidla.Tento přípravek obsahuje laktogenní mikroflóru neboli zdraví prospěšné pozitivní mikroorganizmy a speciální látku Servisin.

Balení: 450g (15 litrů nápoje)

doporučená denní dávka je 0,3 – 0,5 l.

 

Servisin

představuje novou generaci přírodních extraktů známých pod názvem Juvenil. Servisin je deklarovaný jako potravinový koncentrát s originální technologií výroby. Je to komplex netoxických, biologických látek v přirozených vazbách účinných jako celek. Servisin je v podstatě nespecifi cký imunomodulátor působící příznivě na zlepšení stimulačního, regeneračního a ochranného systému organizmu a na prokrvení tkání. Zlepšuje či normalizuje bazální (buněčný) metabolizmus, zvyšuje energetický potenciál a vyrovnává celkový zdravotní stav, a tím navozuje pocit pohody, uklidnění, zmenšení vnitřního napětí, potlačení trémy, zmírnění stresů, upravuje spánek a chuť k jídlu. Zvyšuje práceschopnost po stránce fyzické i psychické, dodává životní elán. Tento polyvalentní účinek lze vysvětlit působením na centrální a vegetativní systém. Je vhodný k posílení obraných schopností jedince vůči všem extrémním vlivům stále se zhoršujících ekologických podmínek života. Zvyšuje odolnost proti infekcím (běžná nachlazení, angíny, virózy apod.), k onemocnění buď vůbec nedochází nebo je průběh lehčí.

 

ILLA CREAM

osvěžující instantní nízkokalorický hustý nápoj s obsahem vitamínů,aminokyselin, jódem, se sušenou ovocnou šťávou, koncentrátem aminokyselin a peptidů, a laktogenní mikroflórou. ILLA Cream se vyrábí v příchuti hruška. Výrobek neobsahuje cukr, syntetická barviva ani konzervační činidla.

Tento přípravek obsahuje laktogenní mikroflóru neboli zdraví prospěšné – pozitivní mikroorganizmy a speciální látku Servisin.

Hmotnost obsahu: 450g (15 litrů nápoje)

doporučená denní dávka je 0,3 l – 0,5 l.

 

Servisin

představuje novou generaci přírodních extraktů známých pod názvem Juvenil. Servisin je deklarovaný jako potravinový koncentrát s originální technologií výroby. Je to komplex netoxických, biologických látek v přirozených vazbách účinných jako celek. Servisin je v podstatě nespecifický imunomodulátor působící příznivě na zlepšení stimulačního, regeneračního a ochranného systému organizmu a na prokrvení tkání. Zlepšuje či normalizuje bazální (buněčný) metabolizmus, zvyšuje energetický potenciál a vyrovnává celkový zdravotní stav, a tím navozuje pocit pohody, uklidnění, zmenšení vnitřního napětí, potlačení trémy, zmírnění stresů, upravuje spánek a chuť k jídlu. Zvyšuje práceschopnost po stránce fyzické i psychické, dodává životní elán. Tento polyvalentní účinek lze vysvětlit působením na centrální a vegetativní systém. Je vhodný k posílení obraných schopností jedince vůči všem extrémním vlivům stále se zhoršujících ekologických podmínek života. Zvyšuje odolnost proti infekcím (běžná nachlazení, angíny, virózy apod.), k onemocnění buď vůbec nedochází nebo je průběh lehčí.

 

ILLA HYPO

osvěžující iontový hypotonický nápoj. Zajišťuje vhodný zdroj tekutin jejichž dostatečný příjem je nezbytnou podmínkou každé fyzické aktivity. Iontový nápoj ILLA Hypo je určen k náhradě vody a základních minerálních látek (iontů) SODÍK – DRASLÍK – HOŘČÍK – VÁPNÍK – FOSFOR obsažených v potu.

Iontový nápoj ILLA Hypo je vhodný k doplňování tekutin při sportovních výkonech, ale také při turistickém výletě pěším nebo na kole. Je vhodný při každé fyzické aktivitě v létě i v zimě. Nápoj má i nezastupitelné místo v pitném režimu u pracovníků ve fyzicky náročných profesích, kde pomáhá udržet pozornost a odstranit únavu.

Výrobek bez přidaného cukru.

Výrobek neobsahuje konzervační látky ani syntetická barviva.

Balení: 450g (15 litrů nápoje)